sobota, 17 września 2011

Nicholas Lemons by Yu Tsai


 Brak słów. Talent fotografa i uroda modela to składniki, dzięki którym można zrobić przepiękne zdjęcia. Arcydzieła męskiego ciała. Takie sesje uwielbiam i będę je tu zamieszczać.

Jon Kortajarena by Sebastian Feena


Przepiękne zdjęcia dla VMAN. Jon jest obecnie wyjątkowo popularny i wcale się temu nie dziwię. Łączy w sobie cechy włoskiego kochanka z niewinnością młodych chłopców.

The Modern Dandy by Matthew Brookes

Will Chalker będzie gościł na tym blogu jeszcze nie raz. Tym razem The Morden Dandy, czyli nowoczesny dandys. Wykonanie azjatyckie, zdjęcia czarno białe, ale nie to jest przecież ważne, istotniejszy jest model.
Ponoć Will lubi pokazywać się nago, nie tylko na sesjach zdjęciowych. Ostatnio w sieci pojawiły się print screeny z jego odważnego "występu" przed kamerą internetową. Jest na czym oko zawiesić.
sobota, 10 września 2011

Lagom-exactly enough


Lagom w języku szwedzkim oznacza "w sam raz". 
Ubrania grupy Lagom również są "w sam raz" by je nosić. 
Grupa powstała w 2005 i składa się z projektantki Nette Sandstrome i muzyka Daniela Adams-Reya. Na początku Nette projektowała kostiumy sceniczne dla Daniela, ale z upływem czasu ta szwedzka para przeistoczyła swoje talenty w jedną grupę designerską o nazwie Lagom. To kolejny przykład, jak bardzo moda współgra z muzyką.

Lagom jest trochę jak Ikea. Prostota ale z pomysłem. Pasuje dla każdego. Mnie się taka moda bardzo podoba.
Konstrukcja, linia, detal.
Stonowane kolory.

Kolekcja Jesień-Zima:

 


 Kolekcja wiosna-lato: