środa, 4 lutego 2015

Many Mornings czyli najlepsze soxy w Polsce!

Od razu zacznę od banału: skarpetki od Many Mornings są piękne!Pierwszą parę dostałem w grudniu od znajomego, to właśnie Maciek odkrył przede mną firmę spod Łodzi zajmującą się skarpetkami.

"Many Mornings powstało i działa w Aleksandrowie Łódzkim, polskim “Skarpetkowie”, miejscu gdzie od ponad 100 lat wytwarzane są skarpetki i gdzie przemysł włókienniczy ma korzenie w prawie każdej rodzinie. Wzbogaceni rzemieślniczą tradycją, tworzymy nową jakość. Wspieramy lokalność – produkujemy nasze skarpety w rodzinnym przedsiębiorstwie z 25 letnim doświadczeniem. Pragnienie ekscytujących wzorów i najświeższych kolorów to fundamenty Many Mornings."

(cytat z oficjalnej strony Many Mornings)

W tej firmie podoba mi się przede wszystkim to, że jest polska i lokalna ( tak jak łódzka firma Pan Tu Nie Stał). Na początku lutego postanowiłem zaryzykować i samemu zamówić przez sklep On-line wypatrzoną parę niebieskich soxów w polskie kwiaty.

Nie musiałem długo czekać.

Dotarły ładnie zapakowane. W środku była mała kartka z podziękowaniem i skarpetki, które na żywo są jeszcze piękniejsze, niż na stronie internetowej.
Od razu sprawdziłem skład: 80% bawełny, 17% poliamidu i 3% elastanu. Doskonała i naturalna mieszanka.
Muszę się kiedyś zebrać w sobie i pokazać Wam ile mam już wzorzystych i kolorowych skarpetek. To moja mała nieznana pasja, by kolekcjonować unikaty i potem je dumnie nosić.

Kto lubi kolorowe skarpetki powinien mieć chociaż jedną parę od Many Mornings.
Warto śledzić ich Fanpage na Facebooku, bo czasami pojawiają się kody do zniżki: z takiego właśnie kodu wintersale skorzystałem.

Oficjalna strona Many Mornings:


poniedziałek, 2 lutego 2015

Tatuaże - nowe ispiracje

Dawno nie było na blogu tatuaży, które wpadły mi w oko. Nazbierało się kilka i chcę się z Wami podzielić małymi i dużymi dziełami sztuki artystów z różnych zakątków świata.