niedziela, 26 lutego 2012

Must-have.

Must-have to to cykl postów odnoszących się do zakupowych planów. Będą to inspiracje znalezione w sieci, detale i całe zestawy. Prawdopodobnie będzie to mission impossible patrząc na nasze sklepy, ale warto spróbować.

Must-have wiosna 2012:

1.


T-shirt w stylu marynarskim. Look na pokładowego majtka ponownie w modzie! Fajne połączenie z białymi spodniami i szelkami, chociaż nie preferuję takiego koloru dołu. Subtelniejsze wydanie marynarzyka rodem z reklamy Jean Paula Gaultiera.

2.Kolorowe spodnie! Koniecznie w połączeniu z ultramaryną, granatem i fioletem. Do tego kapelusz w stylu amisza. Spodnie już pojawiły się w sklepach, jednak z takim kapeluszem będzie wielki problem. Poczekam jednak do pełnej wiosny, może akurat ;))

3.Jeansowa kamizelka, najlepiej w stylu kamizelek garniturowych. Taką mam wizję. Prawdopodobnie zrobię taką sam, bo nie widziałem nigdy czegoś takiego w sklepach. Podoba mi się to połączenie z czerwonych krawatem i koszulą w paski. Szycie nie jest moją mocną stroną, jednak od czegoś trzeba zacząć.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz