czwartek, 27 sierpnia 2015

Co nowego? Tumblr, YouTube, Instagram.

Dawno mnie nie było. Człowiek ma czasami wewnętrzną potrzebę zresetowania ciała i duszy i wtedy należy się odciąć od treści i pięknych obrazków z Internetu. 

Nie udało mi się to tak do końca, ponieważ 2 miesiące temu założyłem Tumblr'a (nadal nie potrafię tego wymówić). Chciałem mieć miejsce w sieci, gdzie mogę w bardzo prosty i szybki sposób gromadzić zdjęcia, grafiki i muzykę, którą od lat zapisuję na dysku w niezliczonych już folderach. Jeśli jesteście ciekawi co cieszy moje oczy, to zapraszam, klikajcie w link poniżej:
W czasie wolnym od pracy wrzucałem zdjęcia na Instagram i w sumie tam właśnie pojawiały się moje propozycje zestawów z ubrań, które kupowałem na bieżąco:

Oglądam też dużo filmów na YouTube i z ręką na sercu chcę Wam polecić kanał Arleny (nie Arlety!) Witt, która uczy angielskiego w bardzo przekonujący sposób:Jeśli znacie jeszcze jakiś ciekawy kanał na YouTube, albo sami go prowadzicie, wspomnijcie o nim w komentarzu :)

 

2 komentarze:

  1. Na Arlenę trafiłem przypadkowo w zeszłym tygodniu i jestem pod wrażeniem - bardzo profesjonalny kanał. Poza tym śledzę głównie i polecam: The Uwaga Pies (fajny kanał Gonciarza i Kasi o życiu w Tokio), Will Darbyshire, Jack's Gap, Apartment Therapy, Casey Neistat, Poszukiwacz, Sfilmowani. O Włodku Markowiczu chyba nie muszę wspominać (po skończeniu z Lekkostronniczym dopiero rozwinął skrzydła i pokazał talent do opowiadania historii). Czasami oglądam też Spider's Web TV, PanoT, V-Squared.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki! Tyle nowych kanałów, zaraz zacznę oglądać. Ja się muszę przyznać do oglądania czasami Oleskiej i Radzkiej, chociaż ta druga coś ostatnio przycichła.

      Usuń