środa, 6 lipca 2011

Excellent glory - polish new brand.


Każdy facet ma w swojej szafie przynajmniej jeden pasek, 3 pary skarpetek i kilka par majtek. Bywa i tak, że w szafie ląduje kilka par spodni..Czego jednak facet ma pod dostatkiem?
T-shirtów!!
Ja swoich mam co najmniej 30 i nigdy nie mam dość. Nie są to jednak przypadkowe koszulki. Na co zwracam uwagę, to przede wszystkim jakość i oryginalność.

Excellent glory był najpierw pomysłem. Narodził się w 2008 roku w głowach młodych i kreatywnych ludzi. Trzeba było czekać aż 2 lata, by pomysł przerodził się w namacalny produkt: t-shirt od początku do końca zrobiony przez wizjonerów mody. Nie trzeba być Tomem Fordem, by kochać modę, dobrą zabawę i marzenia. Trzeba mieć pasję i wiarę, że to co robimy, ma sens.
T-shirty Excellent glory projektowane są przez Remka Kuchczyńskiego. Artysta stawia przede wszystkim na jakość. Kto nie docenia 100% bawełny, jej miękkości, elastyczności dzianiny, która nie rozpada się po drugim praniu i nie traci koloru?
Każdy projekt rodzi się z wyobraźni i poczucia humoru Twórcy. Najnowsza kolekcja inspirowana jest muzyką pop i jej wpływem na współczesność. Wake me up, before You GAGA - to hasło najnowszej kampanii Excellent glory. 
Aby lepiej przyjrzeć się t-shirtom zapraszam na stronę Excellent glory:


Na koniec również zabawny film promocyjny:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz